O mnie

Karolina Zalewska-Łunkiewicz
– doktor psychologii, psychoterapeutka z Europejskim Certyfikatem  Psychoterapeuty (EAP);
i dyplomem Psychoterapeuty Psychodynamicznego
(nr 218), socjoterapeutka

członkini PolskiegoTowarzystwa Psychologicznego
i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej

Moją zawodową i życiową fascynacją jest psychologia

Studiowałam psychologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach i Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończyłam Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jestem autorką i współautorką artykułów naukowych oraz popularnonaukowych z dziedziny psychologii.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na stażach klinicznych i certyfikacyjnych w akredytowanych ośrodkach:  Szpitalu im. J. Babińskiego w Krakowie oraz Ośrodku Leczenia Nerwic i Zaburzeń Jedzenia „Dąbrówka”  w Gliwicach. Pracę rozwijam na polu klinicznym: przez wiele lat w Szpitalu Psychiatrycznym w Toszku, Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach.
Aktualnie zajmuję się psychologią naukowo i dydaktycznie w Uniwersytecie SWPS oraz prowadzę diagnozę psychologiczną i psychoterapię w Ośrodku Terapii Rodzin i Par w Gliwicach, a także Ośrodku Leczenia Depresji i Nerwic „Sikornik” w Gliwicach. Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji.

Posiadam także doświadczenie w prowadzeniu sesji assessmentowych oraz warsztatów i treningów interpersonalnych z zakresu m.in. komunikacji społecznej, planowania i delegowania zadań w organizacji we współpracy z firmą Konsultant AG w Gliwicach.

Stale podnoszę swoje umiejętności i kwalifikacje poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych i szkoleniach z zakresu psychologii i psychoterapii.