O mnie

dr Karolina Zalewska-Łunkiewicz

– psycholożka, certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (nr cert. 315) i  European Association for Psychotherapy (EAP).
Dyplomowana psychoterapeutka psychodynamiczna, socjoterapeutka.

Członkini PolskiegoTowarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i Europejskiego Towarzystwa Psychoterapii (EAP).

Moją zawodową i życiową fascynacją jest psychologia

Studiowałam psychologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach i Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończyłam Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jestem autorką i współautorką artykułów naukowych oraz popularnonaukowych z dziedziny psychologii.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na stażach klinicznych i certyfikacyjnych w akredytowanych ośrodkach:  Szpitalu im. J. Babińskiego w Krakowie oraz Ośrodku Leczenia Nerwic i Zaburzeń Jedzenia “Dąbrówka”  w Gliwicach. Pracę rozwijam na polu klinicznym: przez wiele lat pracowałam w Szpitalu Psychiatrycznym w Toszku, Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach i  Ośrodku Leczenia Depresji i Nerwic “Sikornik” w Gliwicach.
Aktualnie zajmuję się psychologią naukowo i dydaktycznie w Uniwersytecie SWPS oraz prowadzę psychoterapię par i małżeństw w Ośrodku Terapii Rodzin i Par w Gliwicach.

Stale podnoszę swoje umiejętności i kwalifikacje poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych i szkoleniach z zakresu psychologii i psychoterapii.